Powered by Blogger

Yerli Filmler-Yabancı Filmler-Gerilim Filmleri-Erotizm Filmleri-Aksiyon Filmleri-Macera Filmleri-Dram Filmleri-Sıcak Filmler

Welcome

Bitirim İkili 3 Filmini İzle

Posted on 10:10 by Sercan güdüz

http://www.intersinema.com/film/resimler/16/1600_a_5393.jpg

Yönetmen: Brett Ratner

Oyuncular: Chris Tucker, Jackie Chan, Hiroyuki Sanada, Youki Kudoh, Noémie Lenoir

Senaryo: Jeff Nathanson, Ross LaManna

Yapımcılar: Toby Emmerich, Arthur Sarkissian, Roger Birnbaum

Görüntü Yönetmeni: J. Michael Muro

Prodüksiyon Tasarımı :Ed Werreaux

Kostüm Tasarımı: Betsy Heimann

Kurgu :Mark Helfrich, Billy Weber

Özgün Müzik: Lalo Schifrin

Yapımcı Stüdyo: New Line Cinema

Türkiye Dağıtımı Medyavizyon

Bu sefer Paris'in altını üstüne getirecekler.

Los Angeles'ın kilometrelerce uzağında, Paris'in kalbinde bir sır yatıyor. Sırrı öğrenen Büyükelçi Han ise bunu açığa çıkarmak üzere. Dünyaca ünlü organize terör örgütü Triad'ın bilgilerine ulaşan Han, örgütün zirvesi Shy Shen'in gerçek kimliğini Dünya Suç Mahkemesine'ne açıklamasına kısa bir süre kala bir suikast kurşunuyla susturuluyor.

Triad sırlarının ortaya çıkmasını engellemek için her şeyi yapabilir ve onları durdurmanın sadece bir yolu var…

Los Angeles Polis Departmanından Dedektif Carter ve Çinli meslektaşı Müfettiş Lee geri döndü… Ama bu sefer ikisinin de bilmedikleri bir yerde, Paris'teler… Bitirim İkili 3'te görevleri, büyük çaplı bir suç örgütünü durdurmak ve eski dost Büyükelçi Han'ın kızı Soo Yung'u kurtarmak.

Şehri, konuşulan dili ve neyi nerede arayacaklarını bilmiyorlar. Fakat zaman geçtikçe Paris'in banliyölerinden Eiffel Kulesi'nin görkemli ışıltılarına uzanan mekânda Triad'la büyük bir mücadeleye girişecekler. Bitirim İkili'nin en sıkı macerasına hazır olun.

Jackie Chan ve Chris Tucker serinin ilk iki filminin yönetmeni Brett Ratner'la yeni bir macera için tekrar birlikteler. Paris'te geçen Bitirim İkili 3, Triad çetesi, güzel kadınlar, arıza bir taksi şoförü ve Triad'ın kirli işlerini ortaya çıkarmak isteyen veteran bir Fransız dedektif etrafında dönüyor.

İkiliye bu yeni macerada bir dizi yetenekli oyuncu da eşlik ediyor. Müfettiş Lee'yle gizemli bir bağlantısı olan Triadlı suikastçı Kenji'yi Hiroyuki Sanada, güzel olduğu kadar tehlikeli gece kulübü sahibi Jasmine'i, Youki Kudoh, Dünya Suç Mahkemesi'nin Başkanı Reynard'ı ise usta aktör Max Von Sydow canlandırıyor. Hikayeye renk katan geçimsiz taksi şoförünü Fransız aktör ve yapımcı Yvann Attal beyaz perdeye yansıtırken, efsanevi yönetmen Roman Polanski de kendine göre yöntemleri olan Fransız dedektif Revi'yi oynuyor. Fransızların yeni nesil aktrislerinden Noémie Lenoir, Triad'ın karanlık işlerini gün ışığına çıkarabilecek Genevieve rolünü üstleniyor. Diğer yardımcı rollerde ise Zhang Jingchu, Tzi Ma, dana Ivey ve Henry Q yer alıyor.

Yapım Hakkında:1998'deki serinin ilk filminde Jackie Chan ve Chris Tucker, belki de sinema tarihinin en neşeli “uyumsuz” ikililerinden birini oluşturdular. Bitirim İkili, X-Men: The Last Stand ve Red Dragon filmlerinin yönetmeni Brett Ratner, Chris Tucker için “O tam bir komedi dehası. Son derece yetenekli, insanlar onun her dediğine gülebilir. Ayrıca mimikleri de olağanüstü. Sözcüklerle anlatılamayacak şeyleri, o yüzüyle anlatma yeteneğine sahip” diyor

Heyecanla izlediğimiz Jackie Chan Filminin bir yenisini daha sizlere sergiliyoruz bu muhteşem komedi filmini izlemeyi kaçırmayınız yorumlarıda eksik etmeyiniz:)

İYİ SEYİRLER

No Response to "Bitirim İkili 3 Filmini İzle"

Leave A Reply