Powered by Blogger

Yerli Filmler-Yabancı Filmler-Gerilim Filmleri-Erotizm Filmleri-Aksiyon Filmleri-Macera Filmleri-Dram Filmleri-Sıcak Filmler

Welcome

Soysuzlar Çetesi - Inglourious Basterds Filmi

Posted on 03:33 by Sercan güdüz

IMDb:8,7

Tür : Dram / Savaş / Aksiyon

Gösterim Tarihi : 21 Ağustos 2009

Yönetmen : Quentin Tarantino

Senaryo : Quentin Tarantino

Görüntü Yönetmeni : Robert Richardson

Yapım : 2009, ABD , 148 dk.

Oyuncular Brad Pitt (Lt. Aldo Raine) , Samuel L. Jackson (Narrator) , Diane Kruger (Bridget von Hammersmark) , Eli Roth (Sgt. Donnie Donowitz) , Mike Myers (General Ed Fenech) , B.J. Novak (PFC Utivic)

Konusu: “Inglorious Basterds”ın konusu, Alman işgali altındaki Fransa’da başlar. Çok sevdiği ailesinin, Nazi Albay Hans Landa’nın (Christoph Waltz) tarafından katledilmesine tanıklık eden Shosanna Dreyfus (Melanie Laurent) adlı kadın, katliamdan kılpayı kurtularak Paris’e kaçar. Orada sinema salonu sahibi ve işletmecisi olarak yeni bir kimlik edinir.

Aynı günlerda Avrupa’nın başka bir köşesinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Düşmanları tarafından “Piçler” yakıştırmasıyla bilinen Raine’ın grubu, Nazi Almanyasının önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir.

Bu amaçla, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger) ile işbirliği yaparlar. Shasoanna’nın kendi intikamını alma planlarını yaptığı bir sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir.

TAqs:Soysuzlar Çetesi - Inglourious Basterds,Soysuzlar Çetesi filmini izle,Soysuzlar Çetesi filmini seyret,Soysuzlar Çetesi donmadan izle,Soysuzlar Çetesi full izle,Soysuzlar Çetesi filmini full izle,kesintisiz yabancı film seyret,full online direk film izle

No Response to "Soysuzlar Çetesi - Inglourious Basterds Filmi"

Leave A Reply