Powered by Blogger

Yerli Filmler-Yabancı Filmler-Gerilim Filmleri-Erotizm Filmleri-Aksiyon Filmleri-Macera Filmleri-Dram Filmleri-Sıcak Filmler

Welcome

Kara Şövalye Filmini İzle

Posted on 04:05 by Sercan güdüz

Tür : Macera / Aksiyon / Suç / Gizem / Çizgi Roman

Gösterim Tarihi : 25 Temmuz 2008

Yönetmen : Christopher Nolan

Senaryo : Jonathan Nolan , Christopher Nolan , David S. Goyer , Bob Kane

Görüntü Yönetmeni : Wally Pfister

Müzik : Hans Zimmer

Yapım : 2008, ABD , 152 dk.

OyuncularChristian Bale , Heath Ledger (The Joker) , Gary Oldman (Lt. James Gordon) , Michael Caine (Alfred Pennyworth) , Morgan Freeman (Lucius Fox) , Maggie Gyllenhaal (Rachel Dawes) , Aaron Eckhart (Harvey Dent/Two-Face) , Aaron Eckhart (Harvey Dent/Two-Face)

Filmin KOnusu:Batman Başlıyor ile Batman serisine yeni bir soluk getiren ve son iki filmle yakalanan ciddiyetsiz havayı değiştirip farklı bir kahraman filmine imza atan Christopher Nolan devam filmi Kara Şövalye’nin de yönetmen koltuğunda.

Batman, Teğmen Gordon ve Savcı Harvey Dent işbirliği sayesinde Gotham sokakları suç örgütlerinden yavaş yavaş temizlenmeye başlamıştır.

Bu başarılı ortaklığın meyve vermeye başladığı sıralarda ortaya çıkan yeni suç dehası Joker’in dehşet saçmaya başlamasıyla Gotham, karmaşanın hakim olduğu eski günlerine dönme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Tekrardan şehri Joker’in yarattığı suç ve dehşet ortamından arındırmak zorunda kalan Batman, varlığının suçluların azalmasına yardımcı mı olduğu, yoksa var olduğu için mi yeni suçluların ortaya çıktığı konusunda kendisini sorgulamaya başlayacaktır.TAqs:Kara Şövalye filmini seyret,Kara Şövalye full izle,Kara Şövalye filmini full izle,Kara Şövalye indirmeden izle,Kara Şövalye donmadan izle,full erotik pornolar

No Response to "Kara Şövalye Filmini İzle"

Leave A Reply