Powered by Blogger

Yerli Filmler-Yabancı Filmler-Gerilim Filmleri-Erotizm Filmleri-Aksiyon Filmleri-Macera Filmleri-Dram Filmleri-Sıcak Filmler

Welcome

İşkence Odası - Martyrs Filmini İzle

Posted on 12:14 by Sercan güdüz

IMDb:7,0

Tür : Korku / Dram

Gösterim Tarihi : 1 Mayıs 2009

Yaş Sınırı : 18+

Yönetmen : Pascal Laugier

Senaryo : Pascal Laugier

Görüntü Yönetmeni : Stéphane Martin , Nathalie Moliavko-Visotzky

Müzik : Alex Cortés , Willie Cortés

Yapım : 2008, Fransa / Kanada , 97 dk.

Oyuncular:Morjana Alaoui (Anna) , Mylène Jampanoï (Lucie) , Catherine Bégin (Matmazel) , Robert Toupin (Baba) , Patricia Tulasne (Anne)

Konusu:1970’lerin başında, Fransa’dayız. Birkaç ay önce kaybolan 10 yaşındaki küçük kız Lucie yolda başıboş dolaşırken bulunuyor. Vücuduna şiddet uygulanmış fakat hiçbir cinsel taciz izi yok ve kaçırılma nedenleri bir türlü açıklanamıyor.

Şokta, kelimelerini kaybetmiş Lucie, bir hastaneye kaldırılıyor ve orada kendi yaşında Anna adında bir kızla arkadaş oluyor.

15 sene sonra… Sıradan bir ailenin kapısı çalar. Evin babası kapıyı açar ve elinde av tüfeğiyle bekleyen Lucie’yi karşısında bulur. İşkencecisini bulduğuna ikna olan Lucie tetiği çeker.

Hit Fransız korku filmi, sert sahneleri kadar, farklı bir kurguya sahip olan senaryosuyla da ilgi çekiyor. Türün meraklılarından tam not aldı.
TAqs:İşkence Odası - Martyrs Filmi,İşkence Odası filmini izle,İşkence Odası filmini seyret,İşkence Odası full izle,İşkence Odası indirmeden izle,İşkence Odası kesintisiz izle,Martyrs full izle,Martyrs filmini seyret,full sinema seyret,kesintisiz sinema izle,donmadan sinema izle,yabancı film izle,gerilim izle

No Response to "İşkence Odası - Martyrs Filmini İzle"

Leave A Reply