Powered by Blogger

Yerli Filmler-Yabancı Filmler-Gerilim Filmleri-Erotizm Filmleri-Aksiyon Filmleri-Macera Filmleri-Dram Filmleri-Sıcak Filmler

Welcome

İntikam Ateşi Filmini İzle

Posted on 10:21 by Sercan güdüz

intikam ateşiİntikam Ateşi - A Man Apart

imdb puanı : 5.7/10

Yapım : 2003, ABD

Tür : Aksiyon

Yönetmen : F. Gary Gray

Senaryo : Christian Gudegast

Süre : 1 saat, 50 dk.

Gösterim Tarihi : 26 Eylül 2003

Oyuncular : Ken Davitian, Vin Diesel, Alice Amter, Steve Eastin, Jim Boeke

Görüntü Yönetmeni : Jack N. Green

Müzik : Anne Dudley, J. Peter Robinson


Filmin Konusu: Sokaktaki sert taktikleri yüzünden ’silahşörler’ takma adıyla anılan iki polis Sean Vetter (Vin Diesel) ve ortağı Demetrius Hicks (Larenz Tate) Birleşik Devletler-Meksika sınırı boyunca uzanan uyuşturucu hattına karşı mücadeleye girişirler. Bu iki DEA (Narkotik’in ecnebicesi) ajanının mücadelesi meyvasını verecek ve Baja Cartel’in en önemli adamlarından Memo Lucero (Gene Silva) yakalanacaktır. Lucero azami güvenliğe sahip bir hapishaneye tıkıldıktan sonra, Vetter, işinin sert gerçeklerinden uzaktaki sığınağına, evine, karısına dönebilecektir.

Ancak Lucero’nun tutuklanmasının hemen ardından, sadece Diablo olarak bilinen gizemli bir figür ortaya çıkar. Vetter ile Hicks, bu tehlikeli ve ele geçmez yeni oyuncuyu teşhis etmeyi ve durdurmayı kafaya koyunca, Diablo bu mücadeleyi kişiselleştirir ve Vetter’in elinden, onun hayatına anlam veren bir kişiyi karısı Stacy’i alır.

Kaybedecek hiç bir şeyi kalmayan Vetter, Diablo’yu ele geçirmek için, elindeki tüm gizli kaynakları kullanmaya başlar. Buna, hapisteki Lucero da dahildir. Vetter’i, karısının intikamınını almaktan hiç bir şey alıkoyamayacaktır. Adelet ve kanunsuzluk çizgisi arasında tehlikeli şekilde gidip gelen Vetter, hayatını adamış olduğu polis gücüne ters düşecek olsa bile, intikamında çok kararlıdır.

BÖLÜM 1


BÖLÜM 2


BÖLÜM 3

BÖLÜM 4


BÖLÜM 5
İYİ SEYİRLER

No Response to "İntikam Ateşi Filmini İzle"

Leave A Reply